Oferta sylwestrowa Pensjonatu Majerczakówka w Szczawnicy

Jeśli brakuje wam pomysłu na spędzenie tegorocznego Sylwestra, Pensjonat Majerczakówka położony w Parku Górnym w Szczawnicy zaprasza wszystkich chętnych na niesamowitą zabawę sylwestrową. Sam obiekt noclegowy zapewnia komfortowe noclegi w pokojach z łazienkami i dostępem do Internetu. Niektóre pokoje posiadają balkony z widokiem na Palenicę. Z kolei zabawa sylwestrowa w stuosobowym gronie odbędzie się w Domu Wczasowym Chemik, zlokalizowanym w centrum Szczawnicy. Turnus obfituje w ciekawe atrakcje, do których należy między innymi pieczenie barana oraz zwiedzanie Zamku w Niedzicy. Wszyscy chętni będą mogli również wyruszyć na wycieczkę do Zakopanego, albo skorzystać ze zdrowotnych właściwości okolicznych basenów termalnych. Nie lada atrakcją jest również kulig saniami do karczmy w prawdziwie góralskim stylu.

Dlaczego warto wybrać Sylwestra w górach?
Sylwester to jeden z najważniejszych wieczorów w roku. Warto, zatem zadbać o to, aby był wyjątkowy i niezapomniany. Zwykła domówka czy Sylwester w gronie znajomych może oczywiście dostarczyć nam fantastycznej zabawy, jednak zorganizowany bal sylwestrowy zawsze stanowi ogromną atrakcję. Sylwester spędzany w górach ma niesamowity klimat. Góralska muzyka porywie was do tańca. Tradycyjne jadło rozpieści wasze podniebienia. Piękna górska sceneria stanowić będzie niesamowite tło dla sylwestrowych fajerwerków.

Szczegóły oferty sylwestrowej Pensjonatu Majerczakówka w Szczawnicy
W ramach pakietu spędzimy w Szczawnicy 4,5 lub 6 dni. Oferta obejmuje wyżywienie – śniadania i obiadokolacje. Nie musimy, więc martwić się szukaniem obiektów gastronomicznych. Pobyt w Szczawnicy uatrakcyjni z pewnością wycieczka na zamek i słynną zaporę w Niedzicy. W bacówce na terenie pensjonatu upieczony zostanie przepyszny baran.

Sam Bal Sylwestrowy z pewnością umożliwi Wam fantastyczną zabawę. Profesjonalna obsługa kelnerska, żywiołowa muzyka, kompleksowe menu z daniem obiadowym, barszczem z krokietem, strogonowem, zimna płytą, kilkoma rodzajami ciast, owocami i sałatkami oraz kawą, herbatą i zimnymi napojami. Czego chcieć więcej? A do tego, oczywiście lampka szampana niezbędna do wzniesienia tradycyjnego toastu o północy. Goście mogą również wnieść na imprezę swój własny alkohol.

Fakultatywne rozrywki przewidziane zostały dla tych, którzy chcą połączyć Sylwestra w górach z odpoczynkiem i zwiedzaniem. Przewidziano całodniową wycieczkę do Zakopanego, która kosztuje 50 złotych od osoby oraz wypad na gorące źródła w cenie 80 złotych od osoby. Za kulig saniami z przystankiem w prawdziwej góralskiej karczmie zapłacicie zaledwie 40 złotych od osoby.

Zakwaterowanie odbywa się od godziny 10:00 rano, natomiast wymeldowanie do godziny 12:00. Obiekt zapewnia darmowy parking dla gości. Za wszelkie sprawy organizacyjne odpowiada rezydent, z kolei problemy techniczne można zgłaszać obsłudze pensjonatu. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu. Należy jednak prośbę o przedłużenie zgłosić w recepcji pensjonatu i uiścić należną kwotę. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja. Śniadania serwowane są w godzinach od 8:00 do 10:00, natomiast obiadokolacje od 17:00 do 18:00. W dniu Balu Sylwestrowego obiad wydawany jest w godzinach od 15:00 do 16:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Rozrywki w Krynicy Zdrój

Krynica, jeszcze kilka lat temu, kojarzona była, jako perła polskich uzdrowisk. Oczywiście miejscowość ta dalej może poszczycić się tym mianem, jednak nie jest to już typowe uzdrowisko. Krynica coraz bardziej otwiera się na turystów poszukujących różnych form rozrywek. Wybór atrakcji i miejsc rozrywki może być tutaj naprawdę trudny. Nie, dlatego, […]