Rozrywki w Krynicy Zdrój

Krynica, jeszcze kilka lat temu, kojarzona była, jako perła polskich uzdrowisk. Oczywiście miejscowość ta dalej może poszczycić się tym mianem, jednak nie jest to już typowe uzdrowisko. Krynica coraz bardziej otwiera się na turystów poszukujących różnych form rozrywek. Wybór atrakcji i miejsc rozrywki może być tutaj naprawdę trudny. Nie, dlatego, że ciężko takie znaleźć. Krynica ma mnóstwo propozycji, zarówno dla osób aktywnych, jak i szukających odpoczynku i prawdziwego relaksu. Dla miłośników sztuki i amatorów dobrego jedzenia. Z pewnością każdy gość wyjedzie stąd w pełni usatysfakcjonowany.

Rozrywkowa strona Krynicy Zdrój
Oferta rozrywkowa Krynicy z każdym rokiem jest coraz bardziej imponująca. Nawet najbardziej wymagający turyści nie mogą narzekać. Miłośnicy sportu znajdą tu liczne, doskonale przygotowane trasy narciarskie i całą niezbędną infrastrukturę, trasy do uprawiania narciarstwa biegowego, lodowiska, trasy rowerowe, kryte pływalnie oraz wiele innych obiektów sportowo rekreacyjnych. Amatorzy dobrej zabawy mogą udać się do tutejszych pubów, dyskotek, klubów oraz restauracji. Na tych, którzy chcą spotkania z prawdziwym duchem gór czekają dorożki i zimowe kuligi oraz tradycyjne karczmy z regionalną muzyka i pysznym góralskim jadłem. Dobrze oznakowane górskie szlaki oraz stadniny koni dają szansę obcowania z naturą i fantastycznymi krajobrazami Beskidu Sądeckiego. To tylko jedne z wielu atrakcji.

Kino 3D w Krynicy
Tutejsza sala kinowa zachwyca swoją nowoczesnością. Jej goście mają do dyspozycji 50 wygodnych foteli, nowy ekran perełkowy oraz system nagłaśniający DOLBY DIGITAL. Oglądając najnowsze produkcje kinowe możemy cieszyć się stabilnym i bardzo jasnym obrazem oraz idealnie czystym dźwiękiem. To doskonała opcja na bardziej pochmurne dni w Krynicy i krótki odpoczynek od górskich wędrówek lub uzdrowiskowych atrakcji.

Fabryka Endorfin
To wyjątkowe miejsce na mapie Krynicy. Możemy tutaj razem ze znajomymi zgrać w najbardziej emocjonującą grę na świecie. Paintball! Jeżeli szukamy adrenaliny, nie mogliśmy lepiej trafić. Poziom emocji nie spadnie nawet przez sekundę. Sportowa rywalizacja pomoże natomiast w integracji i sprawi, że zabawa będzie o wiele ciekawsza. Leśna Arena Paintballowa charakteryzuje się wyjątkową atmosferą. Jest przy tym doskonale przygotowana i całkowicie bezpieczna dla uczestników zabawy. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno grup zorganizowanych, jak i klientów indywidualnych.

Orkiestra Zdrojowa w Krynicy
Orkiestra Zdrojowa jest nierozłącznie związana z Krynicą. Zespół daje koncerty przez cały rok. Część z nich latem odbywa się w muszli koncertowej na deptaku. Orkiestra koncertuje również w Sali Koncertowej Pijalni Głównej. Orkiestra ma w swoim repertuarze bardzo różnorodną muzykę. Jej programy za każdy razem są inne i ciekawe. W jej wykonaniu można usłyszeć marsze i walce, tanga i utwory z gatunku muzyki klasycznej, wiązanki popularnych melodii i bardziej współczesne utwory. Jednym słowem dla każdego ucha coś miłego. Nie zabraknie również melodii dla amatorów tradycyjnego, góralskiego folkloru. Wszak znajdujemy się w samym sercu Beskidu Sądeckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Oferta sylwestrowa Hotelu Zagroń w Szczyrku

Sylwester w górach to marzenie wielu osób. Już jesienią warto, więc pomyśleć o zarezerwowaniu miejsca i spełnieniu swoich marzeń. Jedną z ciekawszych ofert prezentuje Hotel Zagroń położony zaledwie kilkaset metrów od centrum Szczyrku, w niezwykle malowniczym miejscu na zboczu Klimczoka. Obiekt oferuje aż 150 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim […]