Sylwester w Domu Wczasowym Beskid

W samym centrum Krynicy Zdrój, znanej uzdrowiskowej miejscowości położony jest Dom Wczasowy Beskid, dysponujący 180 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje są komfortowe bardzo funkcjonalne i wyposażone w łazienki. Beskid przeszedł w ostatnich latach gruntowny remont. Wiele elementów zostało całkowicie wymienionych, między innymi wykładziny w pokojach oraz okna. Sam budynek ocieplono i wymieniono elewację. Do dyspozycji gości obiekt ten oddaje stół bilardowy oraz salę do tenisa stołowego, Wi-Fi i salę, w której można z powodzeniem zorganizować imprezy integracyjne. W pokojach od strony południowej można korzystać z balkonów, do czego niewatpliwie zachęcają widoki. Niektóre z pokoi wyposażone są również w lodówki. Wszystko to powoduje, że obiekt ten doskonale nadaje się do organizacji Balu Sylwestrowego. W roku 2018 Beskid zaprasza na fantastyczną Zabawę Sylwestrową. Wszystkim miłośnikom spędzania czasu w górach z pewnością przypadnie do gustu ta propozycja.

Jak będzie wyglądał Sylwester w DW Beskid?
Oferta sylwestrowa Domu Wczasowego w Krynicy jest bardzo bogata. Cena zawiera, bowiem do wyboru 3,4,5 lub 6 noclegów z wyżywieniem w formie śniadań i obiadokolacji. W trakcie turnusu odbędą się dwie imprezy integracyjne, które pozwolą uczestnikom późniejszego balu poznać się. Pomoże w tym również wieczorek z prawdziwą góralską kapelą.

Sam Bal Sylwestrowy zostanie urządzony na 180 osób. Obiekt zapewni obsługę kelnerską, muzykę oraz kompleksowe menu. O godzinie 21: 00 zostanie podane danie obiadowe, o godzinie 24: 00 barszcz z krokietem, o godzinie 2: 00 strogonow. Beskid zapewni także zimną płytę, kawę i herbatę, zimne napoje, owoce i sałatki oraz szampana. Jedynie trunki pozostają w gestii gości. Na imprezę można wnieść swój własny alkohol.

W trakcie pobytu można skorzystać z niezwykłej góralskiej rozrywki, jaką jest kulig. Przejażdżka saniami zagwarantuje moc wrażeń i rozgrzeje serca. Cena tej atrakcji wynosić będzie około 40 złotych. Zaledwie 100 metrów od Domu Wczasowego znajduje się Centrum Krynicy, które można zwiedzić. Przechadzka do Parku Zdrojowego oddalonego zaledwie o 200 metrów zajmie nam dosłownie chwilę. W odległości 200 metrów czeka również kolej linowa na Górę Parkową, a w odległości 500 metrów lodowisko.

Kilka przydatnych informacji
Korzystając z serwisu Sylwester-Travel.pl możemy liczyć na internetową sprzedaż i obsługę płatności. Serwis gwarantuje ponadto doskonałą oprawę muzyczną balu sylwestrowego oraz oprawę muzyczną imprez integracyjnych, w tym wieczorku góralskiego. Po stronie DW Beskid leży przygotowanie pokoi, wyżywienie oraz przygotowanie i obsługa imprezy.

Kwaterunek gości będzie się odbywał od godziny 10:00. Natomiast turnus kończy się wymeldowaniem pierwszego stycznia do godziny 12:00. Przed obiektem oraz na jego terenie dostępny jest płatny parking. Jego cena wynosi 10 złotych za dobę. Na terenie gminy obowiązuje opłata klimatyczna, w związku z tym w trakcie meldunku w recepcji należy uregulować podatek w wysokości 3, 50 zł za dobę. Trafia on na konto Gminy Krynica. Jeśli interesuje nas przedłużenie pobytu, powinniśmy ten fakt zgłosić w recepcji.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Co warto zobaczyć w Szczawnicy?

Do najbardziej znanych i popularnych wśród turystów kurortów znajdujących się w Pieninach należy z pewnością Szczawnica. To piękne uzdrowiskowe miasteczko leży w województwie małopolskim, w pobliżu Krościenka nad Dunajcem. Malownicze usytuowanie w dolinie potoku Grajcarek sprawia, że Szczawnicę doceniają liczni goście i kuracjusze. Należy wspomnieć, że miasteczko jest także przystanią […]